Čistá fasáda nevypovídá o financích, ale o zdraví rodiny

Zanedbanou fasádou si můžete způsobit větší problémy, než je jen nevzhledný domov. Hrozbu představují zejména řasy a plísně, které výrazně škodí vašemu zdraví.

Nezapomínejte na pravidelné udržování svého domu a pozvěte si profesionální firmu, která si poradí s údržbou během několika minut.

Fasáda tvoří ochrannou bariéru proti přírodě, a tak je cílem všech nejrůznějších mikroorganismů, které se s radostí usazují v jejích trhlinách. V případě, že se čištění podceňuje více než deset let, může dojít k rozložení fasády tak důkladně, že přestane vytvářet jednotný obal. Ten, kdo chtěl ušetřit na údržbě, nakonec zaplatí za opravu celé fasády.

Neodmyslitelnou hrozbou jsou řasy a plísně. Ty se šíří vzduchem kolem celého domu a pronikají dovnitř. Fasádu byste měli čistit každých 5 let. Řasy se do domu pustí, jestli máte fasádu natřenou, zateplenou nebo břizolitovou. Čištění je proto vhodné opakovat každých 5 let. O úpravu fasády se nepokoušejte sami a raději ji svěřte firmě, která nabízí i ochranný nástřik proti mikroorganismům. Odborníky si můžete zavolat iv případě, že chcete vyčistit pouze severní stranu domu, zahradní domek nebo příjezdovou cestu.

ÚSPORNÉ ČIŠTĚNÍ SI MŮŽETE NEJDŘI VYZKOUŠET
Použitím rychlé a ekologické metody čistí domy firma UMYJEMTO, která používá tlakové čištění vodou o teplotě 50 °C. Za šest let působení se firma Umyjemto stala nejstarší v oboru, a tak dobře ví, že čištění fasád je důležitou investicí pro každého majitele domu. Firma proto nabízí nezávaznou zkoušku, kdy vám zdarma umyje kus postižené plochy.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram