Objevte truhlářství, kde vám vyrobí krásná okna i repliky dveří

Jestliže se chystáte investovat do nových oken a přejete si, aby byly dřevěná a pokud možno, zůstal domu zachován jeho původní vzhled, bude s velkou pravděpodobností potřeba obrátit se na zkušeného truhláře. Můžete u nás najít několik skutečně kvalitních truhlářství, které mají obrovskou tradici a zkušenosti s výrobou oken, dveří i dalších výrobků ze dřeva.

K takovým patří např. truhlářství NENADAL s.r.o. Mělník, která na našem trhu působí již od roku 1922. Sto let, to už je známkou skutečně zavedené a prosperující firmy, u které se můžete spolehnout na vše, co se dveří i oken týče. Rádi vám poradí k vaší maximální spokojenosti a vše, co pro vás vyrobí, bude vyrobeno s maximální pečlivostí.

Dřevěná okna a dveře vysoké kvality

Společnost NENADAL s.r.o. vyrábí dřevěná okna, ať už jsou to EURO okna a balkonové dveře IV68, špaletová okna, nebo třeba historická okna, EURO okna a balkonové dveře IV78 či EURO okna a balkonové dveře IV92.

Kupříkladu špaletová okna společnost vyvinula pro objekty, které jsou pod ochranou národní památkové péče. Jejich konstrukce vychází z poznatků předků, a proto jsou rámy kastlových oken a balkonových dveří co nejsubtilnější, aby odpovídali původním špaletovým oknům. Špaletová okna od NENADAL s.r.o. splňují současné požadavky na otvorové výplně.

Poptávat můžete i dřevěné dveře, přičemž může jít o repliky dveří, interiérové dveře, vchodové EURO dveře. Třeba takové repliky dveří jsou kazetové nebo prosklené dveře většinou vyráběny do historických objektů, kde jsou požadovány repliky stávajících dveří. Jako ideální materiál může být použit masiv smrku, dubu, buku, borovice, ale i dalších dřevin. Povrchovou úpravu tvoří vícevrstvý nástřik pomocí vysokotlakového zařízení. Výplní je pak bezpečnostní fazetové sklo nebo profilovaná zdobená kazeta.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram