Víte, kde koupit kvalitní podlahové krytiny i vchodové a interiérové dveře?

Mít doma kvalitní podlahu, která zvládne každodenní nápor, a přitom bude po dlouhý čas hezká, bez viditelných změn, je přáním mnoha z nás. Aby tomu tak bylo, je potřeba vybrat podlahové krytiny s ohledem na jednotlivé typy místností. Jinou podlahu můžeme chtít u vstupních dveří, jinou v koupelně, kde bude zvláště s malými dětmi často vlhko.

Výborně vám s výběrem poradí a ty nejlepší podlahové krytiny, ale i interiérové a vstupní dveře zajistí v Centru dveří a podlah Ouředník.

Podlahové krytiny v mnoha podobách

Sníte o dřevěné podlaze, která podtrhne styl vašeho venkovského domu? Anebo byste rádi spíš moderní vinylovou podlahu, která uspokojí všechny vaše potřeby? Možná chcete do dětského pokoje položit koberec, aby bylo dětem při hře od podlahy teplo. Centrum dveří a podlah Ouředník nabízí všechny tyto podlahové krytiny, včetně laminátových, rigid, PVC, designových podlah nebo přírodního marmolea.

Zvolte k podlaze správné interiérové dveře

Společnost nabízí jak podlahové krytiny, tak interiérové dveře i dveře vchodové. Dveře v kombinaci s podlahou umí udělat s prostorem doslova kouzlo. Zcela jinak působí např. podlahová krytina laděná do šeda v kombinaci s bílými dveřmi než světle hnědá podlaha s tmavě hnědými dveřmi. První varianta může působit moderněji a strozeji, druhá hřejivěji, venkovsky. Samozřejmě jde o konkrétní odstíny, zda zvolíte teplý nebo studený odstín konkrétní barvy.

Samozřejmostí by pak měl být nákup dveří od ověřených výrobců. Centrum dveří a podlah Ouředník nabízí interiérové dveře od SOLODOOR, PORTA DOORS, CZECH DOOR, Boulit, PRÜM a dalších.

Podívejte se na kompletní nabídku a vyberte si interiérové i vchodové dveře, které budou s vaším domovem dokonale ladit. U vchodových pak dbejte nejen na vzhled, ale i bezpečnost a odolnost.

Latest articles

Similar articles

Subscribe to our newsletter

Instagram